Безкоштовна доставка від 2000 грн

Cart

Незмивний догляд

Hide Sidebar Таблиця Список

17 елементи(ів)

2 3 4
Hide Sidebar Таблиця Список

17 елементи(ів)

2 3 4

Термозахист для волосся з доставкою по Україні

Неможливо зробити гарну зачіску без використання фену й плойки. У процесі висушування, випрямлення, завивки наше волосся піддається сильному термічному впливу. Такі прилади можуть нагріватися до температури 200 °C. Часті укладки виснажують волосся, роблять його ламким і посіченим. Термозахист для волосся допомагає вберегти ваші пасма від наслідків дії нагрівальних приладів.

Навіщо потрібен термозахист для волосся

Під впливом високої температури починає руйнуватися кератин – будівельна основа верхнього шару волосини. Зверху наше волосся покрите лусочками, які щільно прилягають одна до одної й утримують вологу всередині. Під час різкого нагрівання вони розшаровуються, й усі корисні компоненти випаровуються. Тому волосся з часом починає ламатися й сіктися. Спеціальні речовини у складі термозахисту спрямовують свою дію на ущільнення волосяної кутикули і створюють захисну плівку на волоссі. Деякі компоненти активуються при дуже високих температурах та зменшують негативний ефект від гарячої пари.

Як обрати хороший термозахист для волосся?

Термозахист для волосся може бути різний за своїм складом, призначенням та формою:
  • Спрей. Надзвичайно легко наноситься по всій довжині волосся. Його варто використовувати для здорових локонів без наявних пошкоджень.
  • Крем. Краще використовувати для довгого і пошкодженого волосся. Також такий засіб хороший для володарок кучерів, адже він легко розподіляється й зберігає структуру зачіски.
  • Олія. Має відновлювальну й живильну функцію. Засіб доречно використовувати для тонкого ослабленого волосся.
Використання термозахисту зробить ваше волосся більш слухняним, блискучим та надасть йому здоровий вигляд.

Як користуватися термозахистом для волосся?

Засіб необхідно наносити на чисте волосся після миття та безпосередньо перед використанням приладів для укладки. Локони можуть бути вологими або повністю сухими. Варто рівномірно розподілити термозахист по всій довжині пасм, можливо з допомогою гребінця, і вже потім розпочати процес укладки. Перед використанням необхідно ознайомитися з рекомендаціями виробника, надрукованими на упаковці товару.

Купити термозахист для волосся

У нашому інтернет-магазині можна замовити професійний термозахист для волосся за приємними цінами. Ми пропонуємо якісну доглядову косметику від відомих брендів з доставкою у будь-який населений пункт України, а також кур'єром по місту Львів.