Бесплатная доставка от 2000 грн

Cart

Сироватка освітлююча для обличчя з віт С Q+A Vitamin C 30 мл

Код товару:
5060486262267
500,00 грн
Наличие: В наличии
Код товара:
5060486262267
Антиоксидантна та зволожуюча сироватка, яка освітлює та освіжає шкіру. Унікальна формула з легкою текстурою, яка швидко поглинається та забезпечує зволоження. Вітамін С у складі інкапсульований у суміш вулканічного ґрунту та гіалуронової кислоти, завдяки чому він надзвичайно ефективний проти тьмяної шкіри та проти зморшок.

Основні інгредієнти:

Вітамін С – це потужний антиоксидант, який допомагає освітлити шкіру, вирівняти її тон, збільшити вироблення колагену та зменшити появу зморшок. Хоча вітамін С може стати нестабільним під впливом сонячних променів, води та кисню, змінюючи колір та зменшуючи свою ефективність, Q+A використовує спеціальну інкапсульовану формулу аскорбінової кислоти, яка має високу стабільність.
Вулканічний ґрунт – це те, що допомагає підтримувати високу стабільність вітаміну С у складі сироватки. Вулканічний ґрунт створює бар’єр для захисту вітаміну С від окислення, а також допомагає іншим інгредієнтам краще поглинатись у шкіру.
Гіалуронова кислота омолоджує, зволожує та захищає шкіру від зневоднення, також відома своїми анті-ейдж властивостями, що робить її ключовим інгредієнтом у догляді за зрілою шкірою. У складі засобу використовується два типи гіалуронової кислоти, щоб подвоїти зволоження.

Похожие товары